KONST / Litografier / Färglitografi 13095406
nr 1309 5406
Göran Dahl
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/350. Motivet: 40x50 cm
Göran Dahl, svensk målare och grafiker född 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:20:20